PROGRAMTERV

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják!

csütörtök

14.30 – 15.00         Hangolódás a Szalók Banddel
15.00 – 15.45         Nyitó előadás: Kerényi Lajos atya
15:45 – 16:00         Csendes elmélkedés

16.00 – 17.30         Kiscsoportos beszélgetés
17.45 – 18.00         Énekpróba
18.00 – 19.30         Nyitó szentmise: Kerényi Lajos atya
19.30 – 20.30         Vacsoraidő

20.30 – 21.30         Szentségimádás és közbenjáró ima
22.00 – 23.00         Szentségimádás a templomban (fakultatív)
23.00 – 07.00         Silencium

péntek

07.00 – 08.30        Ébresztő
08.30 – 09.00        Reggeli ima
09.00 – 09.45        Előadás: Bakos Tamás atya
09.45 – 10.00        Csendes elmélkedés

10.00 – 11.00         Műhelyek
11.00 – 12.00         Kiscsoportos beszélgetés
12.00 – 14.00         Ebédidő

14.00 – 14.45         Előadás: Gersei Csenge, egyetemista
14.45 – 15.00         Csendes elmélkedés
15.15  – 16.15        Műhelyek
16.30 – 17.30         Kiscsoportos beszélgetés
17.45 – 18.00         Énekpróba
18.00 – 19.30         Szentmise: Varga Béla atya
19.30 – 20.30         Vacsoraidő
20.30 – 22.00         Színdarab: Karol Wojtyla élete
22.00 – 23.00         Szentségimádás a templomban (fakultatív)
23.00 – 07.00         Silencium

szombat

07.00 – 08.30         Ébresztő
08.30 – 09.00         Reggeli ima
09.00 – 09.45         Előadás: Kovács Krisztián, NEK koordinátor
09:45 – 10:00         Csendes elmélkedés

10.00 – 11.00         Műhelyek
11.00 – 12.00         Kiscsoportos beszélgetés
12:00 – 14.00         Ebédidő

14:00 – 15.00         Előadás: Simon Dávid, kispap
15.00 – 15.15         Csendes elmélkedés
15.30 – 16.30         Műhelyek
16.30 – 19.00         Párhuzamos fakultatív lehetőségek
17.30 – 18.30         Koncert: imperfectum együttes
19.00 – 20 00         Vacsoraidő

19.45 – 20.00         Énekpróba
20.00 – 22.00         Szentmise fáklyás körmenettel: Palánki Ferenc, püspök
22.00 – 23.30         Táncház
22.00 – 23.30         Szentségimádás a templomban (fakultatív)

00.00 –  07.00        Silencium

vasárnap

07.00 – 08.30         Ébresztő
08.30 – 09.00         Reggeli ima
09.00 – 09.45         Záró előadás: Kerényi Lajos atya
09:45 – 10:00         Csendes elmélkedés

10.00 – 11.00         Lezáró kiscsoportos beszélgetés 
11.15 – 11.30         Énekpróba
11.30 – 13.00         Záró szentmise: Ternyák Csaba, érsek
13.00 – 14.00         Búcsúzkodás, Pakolás

 

 

Fakultatív lehetőségek:

  • Karitász – RÉV  sátor
  • Barlaglakások ingyenes látogatása a találkozó ideje alatt,
  • Faludi Ferenc Akadémia – Filmszemle,
  • Kézművesség,
  • Véradás az elsősegélynyújtó helyen: péntek 11:00-15:00, szombat 13:30-16:30,
  • Naphimnusz Teremtésvédelmi Egyesület

Műhelyek:

  • előadókkal,
  • szerzetesrendekkel,
  • mozgalmakkal lehet találkozni a felállított sátrakban