PROGRAMOK

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják!

Szerda

14.30 – 15.00         Hangolódás a Szalók Banddel
15.00 – 15.45         Nyitó előadás: Kerényi Lajos atya
15:45 – 16:00         Csendes elmélkedés
16.00 – 17.30         Kiscsoportos beszélgetés
17.45 – 18.00         Énekpróba
18.00 – 19.30         Nyitó szentmise – Kerényi Lajos atya                                     Zenei szolgálat: Kis Út Zenekar
19.30 – 20.30         Vacsoraidő
20.30 – 21.30         Koncert: Sarkifény Zenei Csoport
22.00 – 23.00         Szentségimádás a templomban (fakultatív)
23.00 – 07.00         Silencium

CSÜTÖRTÖK

07.00 – 08.30        Ébresztő
08.30 – 09.00        Reggeli ima
09.00 – 09.45        Előadás: Kerényi Lajos atya – Szalók 35.
09.45 – 10.00        Csendes elmélkedés
10.00 – 11.00         Műhelyek
11.00 – 12.00         Kiscsoportos beszélgetés
12.00 – 14.00         Ebédidő
14.00 – 14.45         Előadás: Dr. Pécsi Rita, neveléskutató
14.45 – 15.00         Csendes elmélkedés
15.15  – 16.15        Műhelyek
16.30 – 17.30         Kiscsoportos beszélgetés
17.45 – 18.00         Énekpróba
18.00 – 19.30         Szentmise – Vízi János atya
                                 Zenei szolgálat: Chords Zenekar
19.30 – 20.30         Vacsoraidő
20.30 – 21.30         Szentségimádás és közbenjáró ima
22.00 – 23.00         Szentségimádás a templomban (fakultatív)
23.00 – 07.00         Silencium

Péntek

07.00 – 08.00        Ébresztő, reggeli
08.00 – 08.30        Reggeli ima
08.30 – 09.30        Keresztút a hegyhez
09:30 – 10:00        Keresztúti elmélkedés: Czibere Zsolt
10.00 – 11.00         Zarándokút vissza
11.00 – 12.00         Gyónási lehetőség
12.00 – 14.00         Ebédidő
14.00 – 14.45         Előadás: Fábry Kornél, NEK főtitkár
14.45 – 15.00         Csendes elmélkedés
15.15  – 16.15        Műhelyek
16.30 – 17.30         Kiscsoportos beszélgetés
17.45 – 18.00         Énekpróba
18.00 – 19.30         Szentmise – Galo Gábor atya

                                Zenei szolgálat: SZALÓK BAND
19.30 – 20.30         Vacsoraidő
20.30 – 21.30         Színdarab Teréz anya életéről
22.00 – 23.00         Szentségimádás a templomban (fakultatív)
23.00 – 07.00         Silencium

Szombat

07.00 – 08.30         Ébresztő
08.30 – 09.00         Reggeli ima
09.00 – 09.45         Előadás:  Czapkó Mihály, kinevezett prefektus,                                                         Egri Papnevelő Intézet
09:45 – 10:00         Csendes elmélkedés
10.00 – 11.00         Műhelyek
11.00 – 12.00         Kiscsoportos beszélgetés
12:00 – 14.00         Ebédidő
14:00 – 14.45         Előadás: Dr. Csókay András, agykutató
14.45 – 15.00         Csendes elmélkedés
15.15 – 16.15         Műhelyek
16.30 – 19.00         Párhuzamos fakultatív lehetőségek
17.00 – 18.00         Koncert: CRUX
19.00 – 20 00         Vacsoraidő
19.45 – 20.00         Énekpróba
20.00 – 22.00         Szentmise fáklyás körmenettel                                                              Palánki Ferenc megyéspüspök                                                                    Zenei szolgálat: SZALÓK BAND
22.00 – 23.30         Táncház: Pintér László Zsolt
22.00 – 23.30         Szentségimádás a templomban (fakultatív)
00.00 –  07.00        Silencium

 

Vasárnap

07.00 – 08.30         Ébresztő
08.30 – 09.00         Reggeli ima
09.00 – 09.45         Záró előadás: Kerényi Lajos atya
09:45 – 10:00         Csendes elmélkedés
10.00 – 11.00         Lezáró kiscsoportos beszélgetés 
11.15 – 11.30         Énekpróba
11.30 – 13.00         Záró szentmise: Ternyák Csaba, egri érsek
                                 Zenei szolgálat: SZALÓK BAND
13.00 – 14.00         Búcsúzkodás, Pakolás

Fakultatív lehetőségek:

  • Karitász – RÉV  sátor
  • Barlaglakások ingyenes látogatása a találkozó ideje alatt,
  • Kézművesség,
  • Véradás az elsősegélynyújtó helyen

Műhelyekről bővebben:

  • előadókkal,
  • szerzetesrendekkel,
  • mozgalmakkal lehet találkozni a felállított sátrakban